Zielona Fala | Pomarańczowy w ogrodzie
2198
single,single-post,postid-2198,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.3,vc_responsive

Pomarańczowy w ogrodzie

Bacznie śledzimy najnowsze trendy w ogrodach, wnętrzach, architekturze, sztuce a nawet modzie. Natrafiając dziś na najnowszy wpis marki modowej Mohito, zdałyśmy sobie sprawę jak zupełnie przez przypadek pomarańcz wkradł się w nasze życie i twórczość. Jeszcze do niedawna kolor traktowany z pogardą, dziś staje się idealny zarówno w minimalistycznych kompozycjach jak i tych „na bogato”.

13240011_1101307803240682_750133782731747110_n
Pomarańcz jako najbardziej optymistyczny kolor według Mohito. A u nas po raz pierwszy pomarańczowy Kuklik szkarłatny pojawia się w ogrodzie, bo w szkółce nie było Gęsiówki kaukaskiej  – i według nas dobrze się stało :)
12
Czasem pomarańcz to tylko akcent, a czasem dominanta.
3
4
Niekiedy to pasja i styl życia :) Tak jak w przypadku firmy brukarskiej, z którą mamy przyjemność współpracować przy realizacji najbardziej unikatowych ogrodów. Krytyczne oko doświadczonego wykonawcy ogródów spoglądające na kartkę papieru z projektem jest bezcenne. Na zdjęciu obok pomarańczowe logo Kunik jako symbol profesjonalych usług, które szczerze polecamy. W związku z naszą współpracą, nie mogło zabraknąć pomarańczowego grysu przy siedzibie firmy,  pomarańczowych bratków i pomarańczowego koła ratunkowego wstawionego na wizualizacjach – odnalezionego w zakamarkach warsztatu brygadzisty.
576
Szkoda tylko, że nie udało nam się wykonać pomarańczowej nawierzchni. Choć były poczynione duże kroki w tym kierunku. Zdjęcie przedstawia inspirację – promenadę przy Playa de poniente de Benidorm w Hiszpani.
8
Gdy nie możemy zdecydować się na pomarańczową nawierzchnię, pozostają zawsze kolorowe donice, meble ogrodowe, siedziska, ławki i inne elementy zagospodarowania ogrodu w wydaniu nowoczesnym, retro lub w połączeniu z innymi intensywnych kolorami. Nasze ulubione zestawienie pomarańcz i fiolet w każdym odcieniu.
910111412
13
Jak widzicie pomarańcz można stosować na różne sposoby, dlatego też nie możemy się doczekać świeżej dostawy tego koloru do kolejnego ogrodu. Może ktoś chętny?
15

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u205324/domains/zielonafala.eu/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Brak komentarzy

Dodaj komentarz