Zielona Fala | Pomarańczowy w ogrodzie
2198
post-template-default,single,single-post,postid-2198,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_updown,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.3,vc_responsive

Pomarańczowy w ogrodzie

Bacznie śledzimy najnowsze trendy w ogrodach, wnętrzach, architekturze, sztuce a nawet modzie. Natrafiając dziś na najnowszy wpis marki modowej Mohito, zdałyśmy sobie sprawę jak zupełnie przez przypadek pomarańcz wkradł się w nasze życie i twórczość. Jeszcze do niedawna kolor traktowany z pogardą, dziś staje się idealny zarówno w minimalistycznych kompozycjach jak i tych „na bogato”.

13240011_1101307803240682_750133782731747110_n
Pomarańcz jako najbardziej optymistyczny kolor według Mohito. A u nas po raz pierwszy pomarańczowy Kuklik szkarłatny pojawia się w ogrodzie, bo w szkółce nie było Gęsiówki kaukaskiej  – i według nas dobrze się stało 🙂
12
Czasem pomarańcz to tylko akcent, a czasem dominanta.
3
4
Niekiedy to pasja i styl życia 🙂 Tak jak w przypadku firmy brukarskiej, z którą mamy przyjemność współpracować przy realizacji najbardziej unikatowych ogrodów. Krytyczne oko doświadczonego wykonawcy ogródów spoglądające na kartkę papieru z projektem jest bezcenne. Na zdjęciu obok pomarańczowe logo Kunik jako symbol profesjonalych usług, które szczerze polecamy. W związku z naszą współpracą, nie mogło zabraknąć pomarańczowego grysu przy siedzibie firmy,  pomarańczowych bratków i pomarańczowego koła ratunkowego wstawionego na wizualizacjach – odnalezionego w zakamarkach warsztatu brygadzisty.
576
Szkoda tylko, że nie udało nam się wykonać pomarańczowej nawierzchni. Choć były poczynione duże kroki w tym kierunku. Zdjęcie przedstawia inspirację – promenadę przy Playa de poniente de Benidorm w Hiszpani.
8
Gdy nie możemy zdecydować się na pomarańczową nawierzchnię, pozostają zawsze kolorowe donice, meble ogrodowe, siedziska, ławki i inne elementy zagospodarowania ogrodu w wydaniu nowoczesnym, retro lub w połączeniu z innymi intensywnych kolorami. Nasze ulubione zestawienie pomarańcz i fiolet w każdym odcieniu.
910111412
13
Jak widzicie pomarańcz można stosować na różne sposoby, dlatego też nie możemy się doczekać świeżej dostawy tego koloru do kolejnego ogrodu. Może ktoś chętny?
15

Brak komentarzy

Dodaj komentarz